نمایش 1–24 از 60 نتیجه

تجهیزات قالب بندی بتن

سیویل سان یکی از بزرگترین تولید کننده های ابزار و تجهیزات قالب بندی بتنی می باشد. این شرکت کلیه لوازم قالب بندی ساختمان را با بهترین کیفیت تولید و عرضه می نماید.

انواع لوازم قالب بندی

انواع لوازم قالب بندی را می توان برحسب جنس و نوع کاربرد در ساختمان تقسیم بندی کرد. یرحسب جنس انواع لوازم را میتوان به چوبی، آلومینیمی، پلاستیکی، فلزی و… تقسیم بندی کرد. برحسب جنس به نوع کاربرد میتوان این تجهیزات را به 4 دسته تقسیم کرد:

قالب بتن

قالب بتن یکی از اصلی ترین اجزای قالب بندی ساختمان می باشد. قالب بتن خود شامل قالب های دیوار ، ستون و سقف می باشد. این قالب ها به صورت مدولار و سایز سفارشی تولید می شوند. جهت مشاهده قیمت و خرید قالب بتن میتوانید با کارشناسان سیویل سان تماس حاصل فرمایید.

سولجر قالب بندی

سولجر نیز یکی از وسایل قالب بندی به شمار می آید. سولجر به عنوان پشت بند عمودی و در کفراژ تیر و دال به عنوان عضو باربر مورد استفاده قرار میگیرد. که در 5 سایز 1 تا 3 متری تولید می گردد. حهت اطلاع از قیمت سولجر قالب بندی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

جک سقفی

جک سقفی یا جک ساختمانی نیز یکی از وسایل قالب بندی است که به عنوان تکیه گاه سقف ایفای نقش می کند. جک ها نیز بسته به نوع استفاده در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می گردند. جهت مشاهده قیمت جک سقفی می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید.

داربست

داربست نیز یکی از لوازم قالب بندی است که برای دسترسی به نقاط بلند و سخت مورد استفاده قرار میگیرد. داربست یا اسکافلد دارای انواع مختلفی است. داربست های فلزی به دو دسته داربست مثلثی و داربست چکشی تقسیم بندی می شوند. رایج ترین نوع داربست (Scaffold) مورد استفاده در ساختمان، داربست مثلثی (داربست امگا) می باشد که با نام اسکافلد مثلثی نیز شناخته می شود.

اتصالات قالب بندی

و در نهایت این اتصالات قالب بندی هستند که تمامی تجهیزات را در کنار هم نگه می دارند تا بتن ریزی انجام شود. اتصالات قالب بندی انواع مختلف دارند که بر حسب نیاز مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت لوازم قالب بندی بتن

جهت مشاوره و استعلام قیمت لوازم قالب بندی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کلیه لوازم با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت تولید و عرضه می گردند.

خرید لوازم قالب بندی بتن

خرید لواز مبه سه صورت در سیویل سان انجام  میشود. شما مشتریان عزیز می توانید با از طریق اینترنتی ، تلفنی یا حضوری نسبت به خرید لوازم قالب بندی اقدام نمایید.

تولید کننده تجهیزات قالب بندی

سیویل سان تولید کننده مستقیم تجهیزات بتن ریزی می باشد. این شرکت با بالاترین تکنولوژی محصولات خود را تولید می نماید. تولیدات ما در شرکت های ساختمانی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. کارخانه ما در شهرک صنعتی رنگسازان (رازی) در اصفهان می باشد.