سیویل سان
تولید کننده تجهیزات قالب بندی بتن

قیمت سولجر قالب بندی با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه روزانه در سایت قرار داده می شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. قیمت سولجر در تاریخ امروز  به شرح زیر می باشد.

قیمت هر کیلو سولجر قالب بندی

سایز قیمت (تومان)
سولجر 1 متری 45,800
سولجر 1.5 متری 45,800
سولجر 2 متری 45,800
سولجر 2.5 متری 47,800
سولجر 3 متری 47,800

بروزرسانی پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳

5/5 - (22 رای)

فروش اقساطی فروش با قیمت ویژه مشاوره رایگان

وزن سولجر

سایزطول / عرض (cm)وزن (kg)
1 متری100*1516
1.5 متری150*1522
2 متری200*1528
2.5 متری250*1535
3 متری300*1543

ارتباط با کارشناسان
چت با واحد فروش

نمودار تغییرات قیمت

تامین اضطراری

ارسال فوری به سراسر کشور

پشتیبانی

مشاوره و خرید 24 ساعته

پرداخت امن

دارای نماد اعتماد الکترونیک

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

تا قبل از نصب و استفاده

سولجر در قالب بندی دیوار ها به عنوان پشت بند عمودی و در کفراژ بندی تیر و دال به عنوان عضو باربر مورد استفاده قرار می گیرد. سولجرها را با بولت های عصایی بر روی پانل های قالب بتن و لوله های پشت بند مهار می کنند. بار وارد شده به قالب بتن را هنگام عملیات بتن ریزی از لحاظ هیدرو استاتیکی تحمل می کند. استفاده از آن در قالب بندی بعضی از سازه ها ضروری است. چرا که استفاده از آن می تواند به حفظ شکل اولیه قالب ها و در نهایت حفظ شکل سازه نهایی کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر  مقاله سولجر چیست؟ را مطالعه بفرمایید

قیمت سولجر قالب بندی | سیویل سان
فروش در ابعاد مختلف

قیمت سولجر

قیمت سولجر با توجه به نوسانات قیمت آهن ، هر روزه در حال تغییر است. عموما بر اساس مقدار وزنی آن را قیمت گذاری می کنند. به طور کلی نوع ورق و دستمزد دو پارامتری هستند که قیمت را تعیین می کنند، به صورت کیلوئی به فروش میرسند. وزن محصولات تولیدی شرکت ها نسبت به یکیدگر متفاوت است. جهت مشاهده لیست وزن به بالای صفحه مراجعه کنید. ابزار و تجهیزات بتنی سیویل سان در تولیدات خود از ورق فولاد مبارکه استفاده می کند. فروش سولجر به صورت کیلوئی می باشد. در تولید آن از ورق 3 میل که به صورت ناودانی خم شده استفاده می شود. 

خرید سولجر

جهت خرید سولجر قالب بندی به نرخ امروز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق پنل کاربری سفارش خود را ثبت نمایید. پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد. خرید با قیمت فوق (جدول بالا) منوط به دریافت پیش فاکتور هست. خرید با قیمت پیش فاکتور تا 24 ساعت امکان پذیر خواهد بود.

ابعاد سولجر

در حالت استاندارد در عرض 15 سانتی متر در 5 سایز طولی تولید می شود، جهت مشاهده جدول وزن سولجر کلیک نمایید.

  • 1 متری      –   16 کیلوگرم
  • 1/5 متری   –   22 کیلوگرم
  • 2 متری     –   28 کیلوگرم
  • 2/5 متری  –   35 کیلوگرم
  • 3 متری     –   43 کیلوگرم
 
خرید سولجر

این مطلب را دوستان خود به اشتراک بگذارید

فروش با شرایط ویژه کلیه تجهیزات فلزی قالب بندی بتن قالب فلزی، جک سقفی، اسکافلد و سولجر فروش به صورت اقساط، چک و LC برای اطلاع از شرایط کلیک نمایید