قیمت سولجر قالب بندی با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه روزانه در سایت قرار داده می شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. قیمت سولجر در تاریخ امروز چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ به شرح زیر می باشد.

قیمت هر کیلو سولجر

نوعقیمت (تومان)
سولجر ۱ - ۲/۵ متریتماس بگیرید
سولجر ۳ متری۲۴,۴۵۰
بروزرسانی چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
چت در واتس آپ
تماس با ما

وزن سولجر

سایز محصولوزن (kg)
۱ متری۱۶
۱.۵ متری۲۲
۲ متری۲۸
۲.۵ متری۳۵
۳ متری۴۳
وزن محصولات تقریبی است

با عرض پوزش با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت مواد اولیه، فروش با این قیمت منوط به دریافت پیش فاکتور است.

سولجر در قالب بندی دیوار ها به عنوان پشت بند عمودی و در کفراژ بندی تیر و دال به عنوان عضو باربر مورد استفاده قرار می گیرد. سولجرها را با بولت های عصایی بر روی پانل های قالب بتن و لوله های پشت بند مهار می کنند. بار وارد شده به قالب بتن را هنگام عملیات بتن ریزی از لحاظ هیدرو استاتیکی تحمل می کند. استفاده از آن در قالب بندی بعضی از سازه ها ضروری است. چرا که استفاده از آن می تواند به حفظ شکل اولیه قالب ها و در نهایت حفظ شکل سازه نهایی کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر  مقاله سولجر چیست؟ را مطالعه بفرمایید

قیمت سولجر قالب بندی | سیویل سان
فروش در ابعاد مختلف

قیمت سولجر

قیمت سولجر با توجه به نوسانات قیمت آهن ، هر روزه در حال تغییر است. عموما بر اساس مقدار وزنی آن را قیمت گذاری می کنند. به طور کلی نوع ورق و دستمزد دو پارامتری هستند که قیمت را تعیین می کنند، به صورت کیلوئی به فروش میرسند. وزن محصولات تولیدی شرکت ها نسبت به یکیدگر متفاوت است. جهت مشاهده لیست وزن به بالای صفحه مراجعه کنید. ابزار و تجهیزات بتنی سیویل سان در تولیدات خود از ورق فولاد مبارکه استفاده می کند. فروش سولجر به صورت کیلوئی می باشد. در تولید آن از ورق ۳ میل که به صورت ناودانی خم شده استفاده می شود. 

خرید سولجر

جهت خرید سولجر قالب بندی به نرخ امروز می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق پنل کاربری سفارش خود را ثبت نمایید. پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد. خرید با قیمت فوق (جدول بالا) منوط به دریافت پیش فاکتور هست. خرید با قیمت پیش فاکتور تا ۲۴ ساعت امکان پذیر خواهد بود.

ابعاد سولجر

در حالت استاندارد در عرض ۱۵ سانتی متر در ۵ سایز طولی تولید می شود، جهت مشاهده جدول وزن سولجر کلیک نمایید.

  • ۱ متری      –   16 کیلوگرم
  • ۱/۵ متری   –   22 کیلوگرم
  • ۲ متری     –   28 کیلوگرم
  • ۲/۵ متری  –   35 کیلوگرم
  • ۳ متری     –   43 کیلوگرم
 
خرید سولجر

این مطلب را دوستان خود به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.